Wesele w górach – Karczma Ochodzita

firstlook-fotograf-slubny-poznan

Kiedy latem napisała do nas Asia z prośbą o ofertę wesela w górach, nieco się zdziwiliśmy, bo zarówno Asia i Arek, są z Wielkopolski. Bardzo nie mogliśmy doczekać się spotkania, na którym opowiedzą nam o swoich szalonych planach.

Koniaków – Beskid Żywiecki


Okazało się, że słynący z koronek Koniaków, bo właśnie tam wszystko się odbyło, to ich ukochana i sentymentalna miejscówka górska. Zapragnęli zorganizować ślub i wesele właśnie tam. Asia jest mistrzem organizacji i mimo odległości 450 km, wszystko było zorganizowane idealnie, a goście przebyli kawał drogi, by z nimi świętować. Niestety na brak śniegu, mimo lutego, wpływu nie miała 😊

Wesele w górach


First look odbył się na tarasie widokowym, gdzie para mogła jeszcze chwilę nacieszyć się piękną aurą i odetchnąć przed ślubem. Samo wesele odbyło się w Karczmie Ochodzita, której klimatem i ciepłą atmosferą byliśmy naprawdę zauroczeni. Drewno i ciepłe oświetlenie… do tego naturalne dekoracje ślubne i przygrywki kapeli góralskiej – drodzy państwo, sami sobie wyobraźcie ten klimat.
Dnia kolejnego, tuż przed powrotem do domu, poszliśmy w góry na sesję plenerową. Marzył nam się śnieg po kolana, a zastaliśmy roztopy. Nie to jednak jest najważniejsze! Asia i Arek świetnie się bawili otoczeni pięknymi widokami. Pogoda szalała, jak to w górach bywa. Początkowo było pochmurnie, potem bardzo słonecznie, aż po kilkunastu minutach musieliśmy kończyć ze względu na deszcz.


Tak właśnie wyglądał jeden z naszych lutowych weekendów. Mimo że wahaliśmy się, czy powinniśmy jechać tak daleko do pracy z naszą roczną wtedy córeczką (była jeszcze nierozłączna), nie pożałowaliśmy. Wesele w górach było dla nas piękną przygodą, zresztą sesja ślubna w górach od dawna chodziła nam po głowach. Na szczęście wszystko udało nam się pogodzić, a efektem są poniższe zdjęcia.

Jeśli chcecie zorganizować wesele w górach – z czystym sumieniem polecamy Wam tą karczmę! PS. Jedzenie również było wyśmienite!

Marzy Wam się również sesja narzeczeńska? Tutaj możecie obejrzeć przykładowe zdjęcia.