fotograf-slubny-poznan-paraobiektywni

Cześć! Jeśli przywiało Was aż tutaj, to znaczy, że choć trochę spodobały Wam się nasze zdjęcia i chcielibyście nas bliżej poznać.

Jesteśmy parą, której wbrew pozorom nie połączyły obiektywy, ale muzyka, a dokładniej orkiestra dęta. Można by powiedzieć, że to tam się poznawaliśmy, a dzięki niej jesteśmy teraz szczęśliwym małżeństwem.

No dobra, ale skąd te obiektywy? Po latach odkryliśmy w sobie kolejną wspólną artystyczną pasję-fotografię. Dzięki temu możemy być w pracy razem, ale tak naprawdę nie czujemy, że pracujemy, bo świetnie się bawimy. Każdą parę traktujemy indywidualnie, a kontakt z Wami jest dla nas bardzo ważny. Chcemy dla Was tworzyć, a nie odtwarzać, dlatego zależy nam, abyśmy poznali się wcześniej.

Kiedy nie robimy zdjęć, rodzina jest dla nas na pierwszym miejscu, a każdą wolną chwilę spędzamy z naszą małą Zuzią. Odkąd zostaliśmy jej rodzicami, nasze serca uwrażliwiły się jeszcze bardziej. Dostrzegamy więcej. Nie tylko w codziennym życiu, ale również podczas fotografowania. Szukamy emocji, drobnych gestów, czułości i miłości i uwieczniamy je dla Was, aby opowiadana zdjęciami historia była wzruszająca i prawdziwa.

Magda

Roztrzepana marzycielka. Rzuciła zawód nauczyciela angielskiego, żeby spełnić jedno ze swoich najgłębszych marzeń – fotografować na poważnie. Zrozumiała, że aby być naprawdę szczęśliwym, trzeba robić to, co się kocha. Kocha kolory i ciepłe barwy, choć ma sentyment do czarno-białych fotografii. Lubi być blisko fotografowanych osób, rozmawiać z nimi i poznawać ich historie, by uchwycić najszczersze emocje.

Artur

Rozważny, typowy logistyk. Kiedy Magda marzy z głową w chmurach i zbiera pomysły na nowe zdjęcia, on dba, aby wszystkie karty, baterie i ładowarki były na swoim miejscu. Mapy google ma w małym palcu, dlatego zawsze dotrzemy do Was na czas 😉  Nie usiedzi w miejscu. Nie lubi bezczynności, dlatego ciągle uwija się jak mrówka. Na co dzień pracuje w korporacji, a fotografia jest dla niego sposobem na odstresowanie i artystyczne wyładowanie. Choć jest otwartym i ciepłym człowiekiem, woli pracować w skupieniu z oddali i tworzyć szerokie kadry.

 

Ponoć przeciwieństwa się przyciągają i dokładnie tak jest z nami. Jesteśmy zgraną parą na co dzień i w pracy, uzupełniamy się wzajemnie i jesteśmy wdzięczni, że mamy siebie.

A jaka jest Wasza historia? Dajcie się poznać. Spotkajmy się na kawę.

Magda i Artur

ParaObiektywni Fotografie

TEAM

Company more like a family
  • Magda
  • Artur i Magda Paraobiektywni
  • Artur Paraobiektywni
PHOTOGRAPHY
CREATIVE
SOCIAL