Pałac w Dębinie – sesja ślubna

palac-w-debinie-fotograf-slubny-poznan

Sesja ślubna Zuzy i Kamila – Pałac w Dębinie

 

W myśl zasady „kto się nie rozwija ten się cofa”, postanowiliśmy, że co najmniej dwa razy w roku każdy z nas uda się na warsztaty fotograficzne do osób, których pracą się inspirujemy. Chcemy się dla Was nieustannie  rozwijać, stawać się lepszymi fotografami z miesiąca na miesiąc. Po grudniowych warsztatach u Rafała Bojara nabraliśmy apetytu… tym razem ja (Magda) wybrałam duet Malachite Meadow Photography i nie zawiodłam się ani trochę! O warsztatach słów kilka jeszcze będzie, ale A jeśli czytacie to Wy, drogie Pary Młode i zastanawiacie się gdzie zorganizować wymarzone wesele lub szukacie ciekawego miejsca na piękną sesję zdjęciową, czytajcie dalej.

Pałac w Dębinie – piękne miejsce na mapie Wielkopolski

 

Ten pałac to idealne miejsce jeśli planujecie wykwintne i eleganckie wesele w okolicach Poznania. Otoczony zielenią, pachnący pysznym jedzeniem (o tak, restauracja „Sęk w tym” zdecydowanie zaspokoi najbardziej wymagające kubki smakowe) oraz wyposażony w stylowe pokoje, które zapewnią nocleg gościom weselnym. Cudownie fotografowało się Parę Młodą we wnętrzach tego pałacu. Polecamy bardzo! Ale… nie każdy gustuje w pałacach. Właściciele tego miejsca wyszli naprzeciw parom młodym i poszerzyli swoją ofertę ślubną o…

Spichlerz przy Pałacu w Dębinie

Jeżeli wesele w stylu rustykalnym to Wasze klimaty – koniecznie sprawdźcie to miejsce. Sami oceńcie na zdjęciach poniżej, to miejsce jest magiczne i bardzo klimatyczne. Naturalne dekoracje i ciepłe światełka idealnie podkreślają styl rustykalny.

Praktyka jest najważniejsza!

Wracając do warsztatów, to były dwa dni przepełnione ogromną dawką wiedzy ale przede wszystkim PRAKTYKI. Prowadzący warsztatów, Kasia i Kuba, dali uczestnikom niezły wycisk. Oczywiście teorii też nie zabrakło, ale najważniejsze, że mogliśmy zastosować wszelkie wskazówki na żywo, pod okiem doświadczonych fotografów. Nie było wytchnienia! Ćwiczyliśmy pod presją czasu (no bo w dniu ślubu wszystko musi chodzić jak w zegarku, a nasze ruchy muszą być pewne i skuteczne). Przygotowania pary młodej, detale, portrety w różnym świetle, szybka sesja ślubna (w dzień ślubu nie ma na nią wiele czasu, ale zdecydowanie warto, bo tych emocji nie da się powtórzyć), zdjęcia w jasnych i ciemnych pomieszczeniach, malowanie światłem.

Na koniec, wszystko okraszone analizą i konstruktywną krytyką zdjęć, które wykonaliśmy podczas warsztatów.  To wydarzenie naładowało mnie pozytywną energią i chęciami do działania, więc już nie mogę odczekać się początku sezonu ślubnego. Poniżej możecie obejrzeć zdjęcia, które wykonałam podczas warsztatów.

Miejsce: Pałac w Dębinie

Restauracja: Sęk w tym

Para Młoda: Zuza i Kamil

Prowadzący warsztaty: Kasia i Kuba z Malachite Meadow Photography

Dekoracje i kwiaty : Projekt Flores

Makijaż i fryzura: siostry Kolanowskie

Film: Michał Sikora

 

Zapraszamy również do obejrzenia zimowego reportażu ślubnego w góralskiej Karczmie.