Reportaż ślubny: Ceglarnia Jarosławki

ceglarnia-jaroslawki-fotograf-slubny-poznan

Wesele w stylu rustykalnym

Kamila i Damian zdecydowali, że Ceglarnia w Jarosławkach będzie miejscem całego dowodzenia akcji wesele. Od przygotowań, przez imprezę, po nocleg gości weselnych i być może after party dzień po. Wyruszamy w drogę, mijamy wiejskie tereny, łąki, jeszcze więcej pól i łąk… kręte drogi. Jedziemy tam w sierpniu więc zielone tereny zachwycają, choć zaczynamy czuć stres czy to aby na pewno w tych okolicach będzie wesele. Sprawdzamy nawigację raz jeszcze ale właśnie w tym momencie widzimy drewnianą tabliczkę na drzewie z napisem „Tak, to tu”. Zakłopotanie zamienia się w rozluźniający śmiech, z ulgą jedziemy dalej i w tym momencie naprawdę poczuliśmy niesamowitą ekscytację, bo czekała na nas zupełnie nowa przygoda weselna.

Slow wedding

Jeśli myślicie, że te kilka słów wstępu o polnych drogach to antyreklama tego miejsca, śpieszymy z odpowiedzią – nie. Uwierzcie (a najlepiej przekonajcie się sami oglądając poniższe zdjęcia), że to piękne i najbardziej relaksujące miejsce jakie można wybrać na slow wedding. Stylowa stodoła, drewniane bele, połączenie zieleni z dużą ilością świec i światełek wspaniale nadają klimat imprezie (oraz fotografiom) i podkreślają styl rustykalny. Dookoła dużo zieleni, drzew i sad, które z powodzeniem mogą być miejscem na ślub plenerowy czy sesję w dniu ślubu. W głębi kryje się perełka, czyli niesamowicie klimatyczny dworek z pięknymi i niebanalnymi wnętrzami może posłużyć Wam jako przestrzeń na przygotowania ślubne, błogosławieństwo czy sesję portretową. To co wyróżnia to miejsce to zdecydowanie cisza, spokój i przestrzeń, czyli wszystko to czego potrzebujecie aby mieć chwilę tylko dla siebie w dniu Waszego wesela.

Zapraszamy do oglądania!

Jeśli dotarliście aż tutaj, dziękujemy! Chcielibyście przełamać pierwsze lody przed obiektywem? Najlepszą okazją będzie sesja narzeczeńska, czyli spotkanie fotograficzne na luzie, podczas którego macie okazję poznać się ze swoim fotografem ślubnym w akcji 🙂

Inspiracje ślubne:

Miejsce: Ceglarnia Jarosławki

Dekoracje i kwiaty : Białe Historie

Suknia ślubna: Cuda Mecyja Atelier

Garniak: Lancerto

Makijaż: Delfina Kardaś

Fryzura: Zaczarowane Warkocze

Auto: Klasyk do ślubu

Film: szyberek.pl